KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12122050

nr 1212 2050

Eva Holmér Edling

(f. 1942), Sverige

Etsning, Signerad, 291/335, Vinter. Motivet: 25x29,5

Eva Holmér Edling, svensk målare, grafiker och tecknare född i Stockholm 1942.

Utrop:

300 kr

Såld:

350 kr

måndag 22 oktober 2018
kl 19:48:01

Eva Holmér Edling

Läs mer om Eva Holmér Edling